volver a la PAGINA PRINCIPAL

  Marek Bak - Business  & Success Connection Wizard  

  

 

 

        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dane kontaktowe:
Telefon:
0048 696364517
Mail: 
marek@marekbak.info 

Inteligentni ludzie korzystają z tej opcji.
Etyka i uczciwość to fundamenty biznesu.

 

Prowadzimy szkolenia dla biznesu, handlowe, sprzedażowe, marketingowe.
Budujemy dla Ciebie długofalowe relacje biznesowe, handlowe czy sprzedażowe. Kongresy, konferencje, seminaria lub targi.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych środowiskach biznesowych i rozległą sieć kontaktów. 25 lat udanego biznesu w krajach wszystkich Ameryk. Przez 25 lat żyłem i prowadzilem różne firmy w Ameryce Południowej i Centralnej (śrokowej). Znam zwyczaje, mentalność, kulturę, język, żargony regionalne, gwarę i slangi. Wiem gdzie i jakie występują zagrożenia, a gdzie możemy posiadać przewagę i jakie atuty. 

 

Pozytywny wizerunek Twojej firmy.
Naiwązujemy dla Ciebie i Twojej firmy, solidne kontakty biznesowe, handlowe i komercyjne. Zdobywamy dla Ciebie i Twojej firmy, nowe rynki i terytoria.
Pomagam we wzmocnieniu działów handlowych, eksportowych, sprzedaży i marketingu.

Moje firmy to ponad 15 000 zadowolonych, szczęśliwych klientów (
B2B).

         

Nota biograficzna (Encyklopedi Solidarności):


Posiadam wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych środowiskach biznesowych i rozległą sieć kontaktów. 25 lat udanego biznesu w krajach  Ameryk (północna, środkowa, karaiby i południowa). Przez prawie 25 lat żyłem i prowadzilem różne firmy w Ameryce Południowej i Centralnej (środkowej). Znam zwyczaje, mentalność, kulturę, języki, żargony regionalne, gwarę i slangi. Wiem gdzie i jakie występują zagrożenia lub ryzyko, a gdzie możemy posiadać przewagę i atuty. Wiem gdzie i jak jesteśmy postrzegani, wiem na co zwracać uwagę.

 

Jestem uznanym specjalistą w zakresie komunikacji międzykulturowej i kultury biznesu Ameryki Łacińskiej.  Znam etykietę i protokoły obowiązujące w biznesie na tamtym terenie. Bardzo chętnie podzielę się moją wiedzą, i pomogę w konkwiście Nowego Świata.


 

© 2005 - 2017  Marek Bak - Business Coach & Success Connection Wizard.        mail:  marek@marekbak.info

 

 

 

.