volver a la PAGINA PRINCIPAL

  Marek Bak - Business  & Success Connection Wizard    

    

   

 

        


 

       

       

       

       

       

       

       

 

 

Ameryka Łacińska:

Spośród wielu kontynentów, to właśnie Ameryka Łacińska i Południowa stanowi tę część świata, która jest bardzo otwarta na handel z innymi krajami. Dlatego też jest doskonałą propozycją dla wszystkich polskich przedsiębiorców, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty oraz stworzyć ogromną szansę dla rozwoju swojej działalności.

Ameryka Łacińska to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się światowych gospodarek, to obszar wielkich szans. Naszym Klientom i potencjalnym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, wymiany towarowej, baz dostawy (Incoterms), form płatności - zwłaszcza dla transakcji dotyczących wymiany handlowej import z krajów Ameryki Łacińskiej i eksport do krajów Ameryki Łacińskiej.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz sieć południowoamerykańskich partnerów gwarantujemy Państwu pakiet szkoleń i pełną gamę kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi eksportu i importu towarów do / z krajów Ameryki Łacińskiej oraz praktyczne - rzeczywiste dzialania by zaistnieć na rynkach Ameryki lacińskiej, ba! pomagamy je podbić!

Naszą misją i pasją jest pobudzenie zainteresowania polskich podmiotów gospodarczych współpracą z krajami Ameryki Łacińskiej i uświadomienia im, że współpraca z tym pięknym i wspanialym kontynentem, to najlepsza z możliwych inwestyycji. Gdyż to właśnie te kraje są najbardziej zainteresowane wymianą handlową z innymi państwami świata.

Wymiana gospodarcza z przedsiębiorcami z Ameryki Łacińskiej może mieć znaczny wpływ na sytuację gospodarczą wielu polskich firm, które zamierzają rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki egzotyczne. Korzystając z doświadczenia, w znacznej mierze znamy realia i atmosferę stosunków handlowych w krajach Ameryki Południowej.

Hiszpańskojęzyczne: Argentyna, Chile, Urugwaj, Kolumbia, Ekwador, Peru, Wenezuela, Boliwia, Paragwaj, Gwatemala, Honduras, Kostaryka, Panama, Kuba, Nikaragua, Portoryko, Belize, Barbados, Dominikana, Salwador, Meksyk.

Portugalskojęzyczne: Brazylia.

Angielskojęzyczne: Jamajka, Grenada, Bahamy, Trynidad i Tobago, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Saint Kitts i Nevis, Antigua i Barbuda, Dominika.

Francuskojęzyczne: Haitii oraz Gujana.

Holendrskojęzyczne: Gujana

Około
750 000 000 potencjalnych klientów.

Około 220 000 000 potencjalnych klientów - język portugalski.

Około 500 000 000 potencjalnych klientów - język hiszpański

Etyka i uczciwość to fundamenty biznesu.


Posiadam wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych środowiskach biznesowych i rozległą sieć kontaktów. 25 lat udanego biznesu w krajach  Ameryk (północna, środkowa, karaiby i południowa). Przez prawie 25 lat żyłem i prowadzilem różne firmy w Ameryce Południowej i Centralnej (środkowej). Znam zwyczaje, mentalność, kulturę, języki, żargony regionalne, gwarę i slangi. Wiem gdzie i jakie występują zagrożenia lub ryzyko, a gdzie możemy posiadać przewagę i atuty. Wiem gdzie i jak jesteśmy postrzegani, wiem na co zwracać uwagę.

Jestem uznanym specjalistą w zakresie komunikacji międzykulturowej i kultury biznesu Ameryki Łacińskiej.  Znam etykietę i protokoły obowiązujące w biznesie na tamtym terenie. Bardzo chętnie podzielę się moją wiedzą, i pomogę w konkwiście Nowego Świata.

 

 

 

 

 

 


 

© 2005 - 2017  Marek Bak - Business Coach & Success Connection Wizard.        mail:  marek@marekbak.info

 

 

 

.